Szeroka wiedza techniczna, wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenie pozwalają wykonywać konserwacje, przeglądy, naprawy i remonty na bardzo wysokim poziomie. Gwarantujemy względnie najszybszy czas reakcji serwisowej – serwis drukarek Wrocław ProOffice. Nasz serwis drukarek z Wrocławia posiada bezpośredni i nieustanny dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych – do tych oryginalnych, jak i do alternatywnych. 
W ramach stałych umów serwisowych oferujemy klientom bezpłatny dojazd oraz darmową diagnostykę. W razie wystąpienia potrzeby udostępniamy maszyny zastępcze, tak, by rozpoczęta produkcja dokumentów mogła zostać zakończona terminowo.

Dbamy o miłą i profesjonalną obsługę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także gwarantujemy efektywność poniesionych nakładów oraz krótki czas realizowania usługi.
Dla stałych klientów przygotowaliśmy rabaty. Dzięki naszej pomocy żadna awaria drukarki, ksero czy faksu nie utrudni na długi czas Państwu wykonywania czynności biurowych w firmie. Ze sprawnego i fachowego serwisu ucieszą się również klienci indywidualni. Uszkodzony laser, zatkana głowica, awaria grzałki w drukarce laserowej?
Nasz serwis drukarek z Wrocławia bez problemu rozwiąże kłopot.
Serwis drukarek Wrocław ProOffice – zajmujemy się serwisowaniem najbardziej popularnych modeli drukarek we Wrocławiu oraz w obrębie województwa dolnośląskiego.

Serwis drukarek i faksów we Wrocławiu

Specjalizujemy się w serwisowaniu drukarek atramentowych, laserowych i igłowych
następujących firm:
CANON, SAMSUNG, HP, TOSHIBA, KONICA MINOLTA, LEXMARK, KYOCERA, SHARP, NASHUATEC, OKI

Nasze usługi realizowane są w mieście Wrocław oraz w obrębie województwa
dolnośląskiego.

Kontakt z serwisem.

tel: 717885882 wew. 4

email:   serwis@prooffice.sklep.pl

PROOFFICE UL. KRZYCKA 92 53-020 WROCŁAW

Zapraszamy.