Realizowane przez nas czynności serwisowe pozwolą zapomnieć o kłopotach dotyczących serwisu systemów kopiujących i drukujących. Naprawy, remonty, przeglądy, konserwacje są wykonywane przez techników z wysokimi kwalifikacjami, wieloletnim stażem i szeroką wiedzą specjalistyczną.
Kserokopiarki obecne są w różnych biurach, instytucjach oraz gospodarstwach domowych. Powodem zacinania się papieru, słabej jakości druku czy plam na papierze mogą być błędy popełniane przez użytkowników. Niestety, chęć zaoszczędzenia podczas wcześniejszych napraw i montowanie najtańszych zamienników nierzadko jest tylko pozornym zaleczeniem sytuacji i doprowadza do wystąpienia poważnych awarii w niedalekiej przyszłości.
Aby zapobiec awariom warto także wykonywać okresowe przeglądy i konserwacje kserokopiarki. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z urządzeniem polecamy nasz serwis kserokopiarek z Wrocławia. Sprawnie wykonujemy także konserwacje i przeglądy kserokopiarek.  Gwarantujemy możliwie najszybszy czas reakcji serwisowej. Serwis kserokopiarek Wrocław – województwo dolnośląskie, szybko sprawnie.
Cały czas mamy bezpośredni dostęp do materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, zarówno alternatywnych, jak i oryginalnych. W ramach stałych umów serwisowych zapewniamy bezpłatną diagnostykę i dojazd do klienta. W razie wystąpienia potrzeby udostępniamy maszyny zastępcze – tak, by rozpoczęta produkcja dokumentów mogła zostać wykonana planowo w terminie. Służymy miłą i profesjonalną obsługą, oferujemy krótki czas realizacji, efektywność poniesionych nakładów i rabaty dla stałych Klientów. Nasza firma specjalizuje się serwisem kopiarek i kserokopiarek firm:
CANON, HP, SAMSUNG, KONICA MINOLTA, TOSHIBA, KYOCERA, SHARP, NASHUATEC, OKI i inne. 

Nasze działania obejmują miasto Wrocław i województwo dolnośląskie. 

Szybki kontakt z serwisem.

tel: 717885882 wew. 4

email:  serwis@prooffice.sklep.pl

Zapraszamy.